3249 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 17 april 2023 -
4018 Oljemålning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 27 september 2021 -
4359 Oljemålning
1700-tal, Landskap med ruin. Olja på duk, 39x31 cm
Såld: 1.100 kr
Såldes den 7 oktober 2019
7299 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 30 september 2019 -
2639 Oljemålning
Såld: 3.600 kr
Såldes den 21 december 2009 -
3570 Oljemålning
Landskap med ruin, 44x62
Såld: 1.100 kr
Såldes den 7 maj 2007
4027 Oljemålning
1800-tal, Landskap med ruin, 40x34
Såld: 2.500 kr
Såldes den 29 september 2003